معرفی حساب PAMM آلپاری

حساب PAMM آلپاری یکی از پرطرفدارترین سرویس‌هایی‌ست که توسط این بروکر ارائه شده و به نوعی سرمایه‌گذاران و معامله‌گران را به یکدیگر متصل می‌کند. اجازه دهید واضح‌تر بگوییم، اگر اهل کپی تریدینگ باشید، حساب پم چیزی شبیه به آن بوده و برای آن دسته از افرادی که اطلاعات و دانش کافی برای حضور در بازار مالی را ندارند بسیار مناسب و کاربردی است.

یعنی اگر شما قصد ترید دارید اما عملکرد بازار را نمی‌شناسید یا فرصت کافی برای تحلیل بازار را ندارید، معامله‌گران فعال در بروکر آلپاری به کمک شما آمده و با مدیریت حساب‌تان، معاملات‌تان را پیش می‌برند.

درواقع این سرویس یکی از جدیدترین سرویس‌های سرمایه‌گذاری است که با ورود به بروکر آلپاری به شما اجازه می‌دهد بدون انجام معاملات مستقل به درآمد برسند و معامله‌گران بدون اینکه سرمایه‌شان را دخیل کنند، از سود حاصله درآمدزایی کنند. البته میزان این سود و مدت زمان استفاده از سرمایه، توافقی‌ست بین سرمایه‌گذار و معامله‌گر.

حساب پم آلپاری

در ادامه بیشتر از خصوصیات حساب PAMM آلپاری صحبت خواهیم کرد.

حساب PAMM چطور کار می‌کند؟

حساب PAMM آلپاری به دو بخش مدیر و سرمایه‌گذار تقسیم‌ می‌شود. مدیر باید یک حساب پم افتتاح و مبلغ مشخصی را به عنوان بودجه واریز نماید. برداشت این مبلغ توسط مدیر امکانپذیر نیست. این سیاست به منظور انجام معاملات محتاطانه اعمال شده است. سپس یک طرح پیشنهادی به وجود می‌آورد و میزان درصد و کارمزد مدیریت حساب را تعیین می‌کند تا سرمایه‌گذاران مشتاق، درخواست خود را ارسال کنند.

بخش دوم به سرمایه‌گذاران اختصاص دارد،در این بخش آنها میزان موثر بودن استراتژی مدیران را با کمک سیستم رتبه‌بندی مستقل آلپاری بررسی کرده و در حساب پم انتخاب شده، سرمایه‌گذاری را انجام می‌دهند. اگر این همکاری و معاملات انجام شده نتایجی مثبت داشته باشد، سرمایه‌گذار به درآمد رسیده و باید بخشی از درآمد خود را طبق توافق با مدیر شریک شود.

منظور از سبد پم چیست؟

سبد پم آلپاری، عملکردی مشابه حساب پم دارد و تنها تفاوت آن در نوع اشتراک‌گذاری سرمایه است. یعنی مدیر به جای اینکه سرمایه خود را در یک حساب سرمایه‌گذاری کند، در چند حساب سرمایه‌گذاری کرده و استراتژی‌های متفاوتی را هم در پیش می‌گیرد تا ریسک معاملات و سرمایه‌ خود را کاهش دهد. در صورت سودآوری معاملات طبق استراتژی تعیین شده، بخشی از سود مطابق با قرارداد به مدیر پرداخت می‌شود.

چطور بهترین حساب پم را پیدا کنیم؟

برای اینکه بهترین حساب PAMM آلپاری را بیابید، لازم است تا فاکتورهایی را در نظر گرفته و آنها را بررسی کنید. از جمله این فاکتورها به شرح زیر است:

  • سن حساب پم: سن حساب را باید یکی از مهم‎ترین ملاک‌ها برای انتخاب دانست. زیرا هر چقدر سن حساب بالاتر باشد به این معنی‌ست که سودآوری بیشتر و مداومی داشته است.
  • افت سرمایه حساب پم: بررسی این فاکتور به شما دید کاملی می‌دهد. با این دید متوجه خواهید شد که حساب تا چه اندازه بالاترین ریسک را متحمل شده و چه میزان کاهش سرمایه را تجربه کرده است.
  • موجودی شخصی مدیر حساب: باید حواستان باشد که چه میزان از موجودی حساب توسط مدیر و چه میزان توسط مخاطبان سرمایه‌گذاری خواهد شد. این مسئله را میتوان از میزان محبوبیت و میزان اعتماد سایر افراد متوجه شد.

چرا باید از حساب پم استفاده کنیم؟

استفاده حساب PAMM آلپاری میتواند مزایای بسیار مختلفی برای افراد داشته باشد. از جمله آنها میتوان به امکان کسب درآمد آن هم بدون کوچک‌ترین تجربه‌ای در بازارهای مالی و خصوصا فارکس اشاره کرد. البته در این میان نباید از پورسانت‌هایی که به تریدرهای حساب پم تعلق می‌گیرد و امکان برداشت سود و افزایش مبلغ سرمایه‌گذاری در مقاطع زمانی مشخص نیز غافل شد.

برداشت از حساب پم

برداشت از حساب پم صرفا مخصوص به سرمایه‌گذاران است و عملیات آن مطابق با سایر حساب‌های بروکر آلپاری در هر زمان که بخواهید قابل انجام است. مراحل برداشت نیز بسیار ساده بوده و تنها کافیست درخواست خود را ارسال نمائید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Advertisements
بنر