کپی تریدینگ بروکر آلپاری

اگر به فعالیت در بازار فارکس علاقمند هستید و با استراتژی‌های زیادی آشنا نیستید، کپی تریدینگ میتواند به شما کمک کند. کپی تریدینگ همانطور که از نامش پیداست، کپی کردن تریدهای معامله‌گران حرفه‌ای است. درواقع این روش شرایطی را فراهم می‌اورد تا استراتژی سایر تریدرها را کپی کرده و سودی همانند آنان را تجربه کنید. 

در حال حاضر بروکرهای بسیار زیادی امکان کپی تریدینگ را فراهم آورده‌اند که بروکر آلپاری نیز از جمله شناخته شده‌ترین آنها به حساب می‌آید. طوریکه آمار نشان می‌دهد از هر سه تریدر، حداقل یکی از آنها از این روش در معاملات خود استفاده می‌نمایند. در ادامه بیشتر از کپی تریدینگ بروکر آلپاری صحبت خواهیم کرد. 

کپی تریدینگ بروکر آلپاری

Copy Trading در آلپاری!

گفتیم که امکان کپی تریدینگ در بروکر آلپاری وجود دارد. اما برای استفاده از این قابلیت باید از طریق حساب‌های پم (PAMM) استفاده کنید. حساب پم (PAMM) به نوعی از حساب معاملاتی در بازار فارکس گفته می‌شود که سرمایه‌گذاران می‌توانند دارایی خود به یک تریدر حرفه‌ای که PAMM شناخته می‌شود، اختصاص دهند. 

در این حالت دیگر نیازی به ترید کردن و انجام معامله توسط خودتان نیست، می‌توانید معامله تریدر حرفه‌ای را که دارایی‌تان را به آن اختصاص داده‌اید زیر نظر بگیرید زیرا او با سرمایه شما معاملات را پیش می‌برد. 

شرایط کپی تریدینگ آلپاری

اگر می‌خواهید کپی تریدینگ در بروکر آلپاری را تجربه کنید؛ باید نسبت به شرایط و قوانین آن آگاه باشید. از جمله این شرایط به شرح زیر است: 

  • سودآوری؛ نامحدود 
  • میزان ریسک‌پذیری؛ وابسته به استراتژی معاملاتی مدیر حساب 
  • حداقل سرمایه لازم؛ 50 دلار
  • حداقل زمان سرمایه گذاری، بیشتر از یکماه

نکته قابل توجه اینجاست؛ حتی اگر از سرمایه محدودی برای ترید برخوردارید، باز هم میتوانید از حساب پم بروکر آلپاری استفاده کرده و یک مدیر حساب برای خود انتخاب نموده و با اختصاص دادن سرمایه‌تان به او، از کپی تریدینگ و سودآوری بهره‌مند شوید. 

کاهش ریسک با کپی تریدینگ بروکر آلپاری

در این مسئله هیچ شکی نیست که تریدرها همواره به دنبال کاهش ریسک و افزایش مداوم سود هستند. شاید برایتان جالب باشد که بدانید، برای سودآوری از طریق کپی تریدینگ آلپاری، حساب پم تنها گزینه موجود نیست و پرتفوی‌های پم نیز از جمله خدمات ویژه آلپاری برای سرمایه‌گذاری به شمار می‌آید. 

البته پرتفوی‌های پم، چندین حساب پم که مدیریت آن توسط تریدرهای مختلف است را شامل می‌شود و همین مسئله به سرمایه‌گذاری شما تنوع بخشیده، ریسک را تا حد زیادی کاهش داده و در نتیجه منجر به سودآوری بیشتر خواهد شد. 

از چه کسی کپی کنیم؟

یکی از بزرگ‌ترین سوالاتی که در زمان کپی تریدینگ مطرح می‌شود این است که «از چه کسی کپی کنیم؟»! خبر خوشحال‌کننده اینجاست که بروکر آلپاری این مسئله را با تهیه یک لیست بزرگ از معامله‌گران حرفه‌ای برطرف کرده است. شما می‌توانید با بررسی این لیست و آنالیز استراتژی‌هایی که این تریدرها در موقعیت‌های مختلف استفاده کرده و به سود رسیده‌اند، یک مدیر سرمایه و دارایی‌تان انتخاب کنید. 

در این لیست، اطلاعات مختلف اعم از تعداد روزهایی که تریدرها در حساب خود فعالیت داشته‌اند، تاریخ افتتاح حساب و میزان سودی که در طی مدت فعالیت کسب‌ کرده‌اند، نظرات سایر سرمایه‌گذاران و همچنین چارت عملکرد آنها ارائه می‌شود. 

باید بدانید، تنها زمانی که معامله شما به سود برسد، باید به مدیر حساب یا همان تریدری که سرمایه‌تان را در اختیارش داده‌اید، درصد بپردازید، در غیراینصورت هیچ هزینه‌ای پرداخت نخواهد شد. توصیه داریم تریدری را برای کپی تریدینگ آلپاری انتخاب کنید که مدت زمان قابل توجهی را به انجام این کار می‌پردازد و از ثبات لازم برخوردار است.  

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 7 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Advertisements
بنر