حساب اسلامی آلپاری

به خوبی می‌دانید بازار فارکس یک بازار مالی جهانی بوده و معامله‌گران و سرمایه‌گذاران در گوشه گوشه این دنیای پهناور با ریشه‌های فرهنگی و مذهبی به فعالیت در آن می‌پردازند. حال در این میان سوال بزرگی برای قشر خاصی از معامله‌گران مطرح می‌شود، آیا مسلمانان می‌توانند در بازار فارکس فعالیت کنند؟ دقیقا پاسخ به همین سوال بود که منجر به وجود آمدن حساب اسلامی شد. درواقع حسابی که امکان معامله بدون سواپ (Swap-free) را برای معامله‌گران فراهم می‌آورد، حساب اسلامی می‌گویند.

با توجه به افزایش تقاضا برای فعالیت در حساب اسلامی در بروکر آلپاری، در این بخش می‌خواهیم شرایط این حساب را برای شما شرح دهیم. با ما همراه باشید.

حساب اسلامی بروکر آلپاری

حساب اسلامی را بشناسید

طبق شریعت دین اسلام، مسلمانان قادر به دریافت هیچگونه ربا یا بهره نیستند و سود شبانه یا همان سواپ هم از این قاعده مستثنی نیست! حساب بدون بهره شبانه فارکس یکی از انواع حساب‌هایی‌ست که در بروکرهای مختلف از جمله آلپاری ارائه می‌شود و بهره شبانه ندارد که به اصطلاح به آن swap-free می‌گویند.

یکی از اصطلاحات مهم بازار فارکس، سواپ (Swap) است. سواپ یا بهره شبانه که تحت عنوان مبادله ارز یا جابجایی فارکس نیز معرفی می‌شود، براساس یک فرمول خاص برای معاملاتی که یک شب در فارکس نگه داشته می‌شوند، محاسبه خواهد شد.

 به این نکته توجه داشته باشید که شرایط حساب اسلامی در بروکرها با یکدیگر متفاوت است. برخی از بروکرها مدت زمان محدودی را برای این حساب در نظر گرفته‌اند و برخی دیگر کمیسیون بیشتری را از معامله‌گر دریافت می‌کنند. از همین‌رو

شرایط حساب اسلامی آلپاری

بروکر آلپاری یکی از شناخته‌شده‌ترین بروکرهای فعال در بازار فارکس برای ایرانیان است که حساب اسلامی آن بهترین شرایط را در میان بروکرها دارد.

درواقع بروکر آلپاری به واسطه همکاری با مسلمانان تغییرات اساسی در حساب‌های خود به وجود آورد تا مسلمانان با خیالی آسوده و بدور از دردسر و دغدغه‌های مذهبی و بدون پرداخت بهره شبانه، معاملات خود را انجام دهند.

اگر حساب اسلامی آلپاری را ندارید و هم‌اکنون میخواهید حساب خود را به حساب اسلامی تبدیل کنید باید طبق شرایط زیر پیش بروید.

  • نباید هیچ پوزیشن بازی داشته باشید.
  • قرارداد اسلامی کردن حساب را امضا و برای پشتیبانی ارسال و یا ایمیل نمائید.
  • پس از بررسی‌های انجام شده، درخواست‎ها قبول یا رد می‌شوند. (البته در اکثر مواقع قبول می‌شوند)
  • سپس میتوانید بر روی پلتفرم متاتریدر 4 معاملات خود را از سر بگیرید.
  • کارمزد حساب اسلامی در حساب‌های ECN  برابر با 3دلار در هر لات است.

آیا معامله در فارکس حرام است؟

اگر بروکرهایی مثل آلپاری که حساب اسلامی ارائه می‌دهند را بشناسید و البته با ترید و معاملات در بازار مالی آشنایی کامل دارید، خیلی زود به یک سرمایه‌گذار تبدیل خواهید شد. تنها کافیست موقعیت‌های متناسب را بشناسید. البته که در این راستا ربات‌هایی هستند که به شما کمک می‌کنند، اما در نهایت این شما هستید که با استراتژی‌هایی که در نظر دارید، تصمیم‌گیری نهایی را انجام می‌دهند.

فعالیت در بازار فارکس زمانی که از حساب اسلامی استفاده شود، حرام نیست. تنها باید بررسی نمائید که آیا حساب سپرده شما از امنیت کافی برخوردار است یا خیر! آیا سرورهای بروکر انتخابی قابل اعتماد هستند یا خیر و یا اینکه آیا معامله‌گر از بروکر به نیکی یاد می‌کنند؟!

هرکدام از این مسائل به شما در اطمینان خاطر بیشتر کمک می‌کند و این اطمینان قطعا در آرامش ذهنی برای اتخاذ تصمیمات سودآور تاثیرگذار خواهد بود.

برای ثبت نام در حساب اسلامی آلپاری می‌توانید همین الان بر روی لینک زیر کلیک نمائید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Advertisements
بنر